Loading...

Coordonator Depozit Aroma Land

Aroma Land caută oameni minunați în dorința de a-și mări echipa!

Hai în echipa noastră dacă ....

îți dorești să:

  • ai un pachet salarial motivant corelat cu performanțele profesionale
  • coordonezi o echipă entuziastă, motivată de rezultate, pentru că ai calități de leader și spirit de echipă
  • te dezvolți profesional

și te potrivești pentru postul de Coordonator Depozit pentru că:

  • te descrii ca având bune abilități de coordonare, comunicare, planificare și organizare
  • ești o persoană organizată, cu spirit de observație și cu abilitatea de a rezolva situatiile limită apărute
  • dai dovadă de seriozitate, ai o atitudine pozitivă, entuziastă și motivantă pentru colegii din echipă
  • ești o persoană analitică și tehnică, iar logica e una dintre atuurile tale
  • ai experienţă de lucru într-un mediu cu un ritm dinamic, iar experienta în logistică/depozitare, coletărie, transport, producție, va constitui un avantaj pentru tine
  • cine te știe te-ar descrie ca fiind corect, cinstit și integru

în plus, dacă ai:

  • studii superioare
  • cunoștințe de gestiune (NIR, stocuri critice etc.)
  • cunoștinte logistice;
  • cunoștințe medii de Office (excel, word, outlook)

și îți asumi următoarele responsabilități:

  • să asiguri stocurile de materii prime și materiale prin colaborarea cu furnizorii
  • să transmiți rapoarte lunare către management privind indicatorii realizați pe depozit
  • să delegi și verifici sarcinile echipei menținând un climat favorabil de lucru
  • să iei decizii de rezolvare a problemelor operative de logistică (comenzi, transport) conform cu standardele de calitate ale companiei
  • să ții sub control costurile logistice și de depozit  și să urmărești respectarea indicatorilor de performanță
  • să propui soluții de organizare a depozitului, de automatizare a activităților, pentru utilizarea eficientă a spațiilor de depozitare ale mărfurilor
  • sa cunoști modul de implementare a unui sistem WMS (Warehouse Managament System) pentru un  management eficient al activității în depozit

Și pentru că ne dorim să evoluăm împreună, noi îți oferim:

  • suportul necesar pentru o inducție conform cu valorile companiei
  • feedback prin sistem de evaluare
  • dezvoltare pe diferite arii de competențe
  • promovare prin competențe

În cazul în care nu ești tu acea persoană din descrierea de mai sus, dar cunoști persoana potrivită pentru noi, fă-i un bine și spune-i!

Ne poți lăsa CV-ul tău aici sau la adresa personal@charismatrade.ro