Loading...

Asistent Manager „problem solving” si pasionat de business

Asistent Manager „problem solving” si  pasionat de business

Charisma ne este numele. Misiunea noastra este clara: dorim sa imbunatatim viata oamenilor prin produsele noastre (https://www.charisma-deco.ro/). Anul trecut am performat inregistand o crestere exploziva de 40%, chiar si in contextul covid. Obiectivul nostru in acest nou an este la fel de  nerezonabil.

Aici intervii tu! Echipa are nevoie de tine, o persoana care isi ASUMA:

ROLUL:

Suport administrativ pentru  Dragos, fondatorul si antreprenorul nostru. Tu vei ajuta organizatia sa functioneze fluid. Vei fi responsabil in transmiterea informatiilor vitale in interiorul companiei.

Responsabilitatile pe care le ai:

 ·       Corectitudinea transferului de informatii dinspre /inspre Dragos si ceilalti lideri din companie;

·       Managementul calendarului si intalnirilor de business;

·       Negocierea in numele lui a unor contracte de servicii ;

·       Vei tine legatura cu toate institutiile publice abilitate, ptr a obtine toate avizele si autorizarile necesare bunei desfasurari a activitatilor.

·       Urmarirea progresului diverselor proiecte in desfasurare si informarea corecta si la timp a lui Dragos asupra lor.

·       Corectitudinea rapoartelor pe care va trebui sa le intocmesti si sa le livrezi la timp.

Competentele pe care trebuie sa le ai :

· Cunosti la perfectie si folosesti cu succes toate instrumentele Google ( Drive, foto, note keep, calendar, etc)

· Ești foarte bun și ai viteză de lucru în pachetul Office (excel, word, outlook, powerpoint)

· Cunosti bine si folosesti in mod curent platformele de social media : facebook, whats app, linkedIn, istagram).

· Ai notiuni de baza legat de balanta, bilant, profit, cash flow, P&L

· Cunosti limba engleza la nivel mediu-avansat.

· Te impaci bine cu cifrele, faci calcule usor;

Te potrivești pentru  rol deoarece:

  • INTEGRITATEA este „superputerea” ta ;
  • ești cu energia la nivel maxim, agil și  motivat de rezultate
  • ai  o atitudine pozitivă și  livrezi rezultatele  la timp pentru că nu ești aici doar pentru un salariu, ci pentru că îți place ceea ce faci
  • ești bine organizat și te educi constant în acest sens
  • ai un bun spirit de observație și te descurci să rezolvi cu succes situatiile limită apărute,
    îți place să comunici cu ceilalți și să te faci înțeles
  • ai apetit pentru dezvoltare personala si iei in considerare feedback-ul colegilor.
  • iti place să te documentezi, și îți place să rămâi mereu în actualitate cu tehnologia de ultimă generație, cu noutățile economico-financiare din business la nivel local/national/internațional
  • îți place să înveți lucruri noi și să le împărtășești cu alții.
  • Iti doresti mai mult!

Și pentru că ne dorim să evoluăm împreună vei primi:

  • sansa extraordinara de a invata si de a lucra alaturi de o persoana cu o experienta de 25 de ani de antreprenoriat de succes
  • garanția că ideile tale vor fi luate în calcul
  • certitudinea că munca ta are un impact real
  • ocazia să dai mai departe ceea ce știi prin Cursuri, Webinarii, Traininguri
  • feedback prin sistem de evaluare
  • sa-ti dezvolti abilitatile intraprenoriale.
  • dobandirea de cunostiinte in domenii foarte diverse.

Viata in Charisma:

Avem patru valori care functioneaza ca o fundatie stabila la deciziilor noastre: RESPECT, RESPONSABILITATE, EVOLUTIE, ECHILIBRU. Ne place sa fim o echipa, sa performam împreuna si sa împărtășim succesele si sa ne asumam esecurile. Ne bucuram de primele si învățam din ultimele!

Dacă ai rezonat cu ce ai citit până acum, ACȚIONEAZĂ! Hai să ne cunoaștem!

Trimite-ne un CV si neaparat o < Scrisoare de intentie>  la tinaruptureanu@charismatrade.ro și spune-ne despre tine și experiența ta.

Noi ne uităm peste materialele tale și dacă simțim că ne potrivim, te contactăm pentru un interviu!

Si tu poti afla mai multe despre noi vizitand: https://cariere.charismatrade.ro/

În cazul în care nu te regăsești în descrierea de mai sus, dar cunoști persoana potrivită pentru noi, fă-i un bine și spune-i!