Loading...

Asistent Manager „problem solving” și pasionat de business

Asistent Manager „problem solving” și  pasionat de business

Charisma ne este numele. Misiunea noastră este clară: dorim să îmbunătățim viața oamenilor prin produsele noastre (https://www.charisma-deco.ro/). Anul trecut am performat înregistrând o creștere explozivă de 40%, chiar și în contextul covid. Obiectivul nostru în acest nou an este la fel de nerezonabil.

Aici intervii tu! Echipa are nevoie de tine, o persoană care își ASUMĂ:

ROLUL:

Suport administrativ pentru  Dragos, fondatorul si antreprenorul nostru. Tu vei ajuta organizatia sa functioneze fluid. Vei fi responsabil in transmiterea informatiilor vitale in interiorul companiei.

Responsabilitățile pe care le ai:

  • Corectitudinea transferului de informații dinspre /înspre Dragos și ceilalti lideri din companie
  • Managementul calendarului și întâlnirilor de business
  • Negocierea în numele lui a unor contracte de servicii
  • Vei ține legătura cu toate instituțiile publice abilitate, pentru a obține toate avizele și autorizările necesare bunei desfășurări a activităților
  • Urmărirea progresului diverselor proiecte în desfășurare și informarea corectă și la timp a lui Dragoș asupra lor
  • Corectitudinea rapoartelor pe care va trebui să le întocmești și să le livrezi la timp

Competențele pe care trebuie să le ai:

  • Cunoști la perfecție și folosești cu succes toate instrumentele Google (drive, foto, note-keep, calendar etc.)
  • Ești foarte bun și ai viteză de lucru în pachetul Office (excel, word, outlook, powerpoint)
  • Cunoști bine și folosești în mod curent platformele de social media: Facebook, Whatsapp, Linkedin, Istagram)
  • Ai noțiuni de bază legat de balanță, bilanț, profit, cash flow, P&L
  • Cunoști limba engleză la nivel mediu-avansat
  • Te impaci bine cu cifrele, faci calcule ușor

Te potrivești pentru rol deoarece:

  • INTEGRITATEA este „superputerea” ta
  • ești cu energia la nivel maxim, agil și motivat de rezultate
  • ai  o atitudine pozitivă și livrezi rezultatele la timp pentru că nu ești aici doar pentru un salariu, ci pentru că îți place ceea ce faci
  • ești bine organizat și te educi constant în acest sens
  • ai un bun spirit de observație și te descurci să rezolvi cu succes situațiile limită apărute,
    îți place să comunici cu ceilalți și să te faci înțeles
  • ai apetit pentru dezvoltare personală și ieiîn considerare feedback-ul colegilor
  • îți place să te documentezi, și îți place să rămâi mereu în actualitate cu tehnologia de ultimă generație, cu noutățile economico-financiare din business la nivel local/național/internațional
  • îți place să înveți lucruri noi și să le împărtășești cu alții
  • îți dorești mai mult!

Și pentru că ne dorim să evoluăm împreună vei primi:

  • șansa extraordinară de a învăța și de a lucra alături de o persoană cu o experiență de 25 de ani de antreprenoriat de succes
  • garanția că ideile tale vor fi luate în calcul
  • certitudinea că munca ta are un impact real
  • ocazia să dai mai departe ceea ce știi prin Cursuri, Webinarii, Traininguri
  • feedback prin sistem de evaluare
  • să-ți dezvolți abilitățile intraprenoriale
  • dobândirea de cunoștiințe în domenii foarte diverse

Viața în Charisma:

Avem patru valori care funcționează ca o fundație stabilă a deciziilor noastre: RESPECT, RESPONSABILITATE, EVOLUȚIE, ECHILIBRU. Ne place să fim o echipă, să performăm împreună și să împărtășim succesele și să ne asumăm eșecurile. Ne bucurăm de primele și învățăm din ultimele!

Dacă ai rezonat cu ce ai citit până acum, ACȚIONEAZĂ! Hai să ne cunoaștem!

Trimite-ne un CV și neaparat o SCRISOARE DE INTENȚIE la personal@charismatrade.ro și spune-ne despre tine și experiența ta.

Noi ne uităm peste materialele tale și dacă simțim că ne potrivim, te contactăm pentru un interviu!

Și tu poți afla mai multe despre noi vizitând: https://cariere.charismatrade.ro/

În cazul în care nu te regăsești în descrierea de mai sus, dar cunoști persoana potrivită pentru noi, fă-i un bine și spune-i!